Montáž plotů

Odborná montáž na klíč nebo stavba svépomocí?

Při záměru realizace oplocení máte možnost zvolit výstavbu buď svépomocí nebo montáží odbornou firmou „na klíč“. Každá varianta má své klady i zápory. Pokud se rozhodnete pro montáž svépomocí, ušetříte značnou částku peněz. Naše firma Vám ráda dodá veškerý potřebný materiál s dopravou zdarma, poskytne odborné rady, montážní návody. Při zakázkách nad 30 tis. Kč Vám zdarma i zapůjčí benzínový vrták na díry sloupků. Montáž není složitá a s našim poradenstvím ji jistě zvládnete sami nebo s pomocí šikovného kamaráda. V případě rozhodnutí nechat si postavit plot na klíč včetně výkopových, stavebních a zámečnických prací Vám naše firma garantuje odborné, rychlé a levné provedení stavby Vašeho plotu.

Proč montáž od nás?

Naše firma provadí montáže již 11 let, za tuto dobu jsme postavili stovky plotů nejrůznějších kategorií různých výšek pro použití v průmyslovém segmentu, bytové výstavbě, v objektech státní zprávy, objektech se zvýšenou bezpečností (letiště, sportoviště).

Máme veškeré vybavení pro tuto činnost, od ručního nářadí až po těžkou stavební mechanizaci.

  • Při realizaci používáme technické prostředky, které co nejméně naruší a poničí okolní terén podle tratě plotu.
  • Při realizaci klademe důraz na individuální potřeby a přání zákazníků.
  • Ploty stavíme výhradně z našich léty prověřených kvalitních materiálů, na které můžeme poskytnout záruku co do pevnosti i kvality povrchových úprav dodávaných materiálů.
  • Ploty realizujeme výhradně vlastními silami.
  • Ploty realizujeme po celé ČR, dle dohody i v zahraničí.

Přehled některých realizací můžete shlednout na našich FB stránkách, Fotodokumentaci z výběru realizací můžete shlédnout zde:

Realizace plotů na klíč *** červenec 2014 ***

Sportovní areál *** Rychnov n. Kn. ***

Realizace plotů na klíč *** červen 2014 ***

Realizace oplocení *** ZŠ Česká Třebová ***

Realizace oplocení květen *** 2014 ***

Realizace plotu *** Praha ***

Realizace oplocení *** Kaufland ***

Jak zjistím cenu montáže mého plotu na klíč?

Zašlete nám na email wiremetal@wiremetal.cz nezávaznou poptávku dodávky a montáže plotu. V této poptávce uveďte požadovaný typ pletiva, výšku plotu, schématický nákres oplocovaného pozemku s okotovanými délkami stran plotu a vyznačením bran a branek. Nezapomeňte na uvedení svého telefonního čísla a místa stavby. Rozsah montáže plotů lze dohodnout dle konkrétních požadavků. Standartně stavíme ploty kompletně včetně vrtání sloupků, betonování, atd. ovšem, v případě požadavků umíme realizovat nejprve odstranění starého plotu, náletů, případné terenní práce a úpravy okolí. Umožňujeme zákazníkům i kooperaci v oblasti montáží, kdy například pouze montujeme pletivo a brány na zákazníkem zabetonované sloupky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete telefonicky kontaktovat. Můžete také použít náš on-line kalkulátor, kde si zadáte délky jednotlivých stran a po výpočtu spotřeby materiálu skočíte do sekce výpočtů montáže plotů. Nyní můžete intuitivně zadávat parametry montáže. Náš program Vám sám okamžitě spočítá výslednou cenu Vašeho plotu. V případě zájmu k Vám může přímo na stavbu dorazit i náš mobilní technik, který Vám odborně poradí s druhem pletiva, doplňky a posoudí Váš záměr výstavby plotu.

Jak si plot objednám?

Na základě Vaší poptávky obratem vytváříme cenové nabídky, které obsahují jednak cenu, ale i dobu výstavby a termín započetí stavby. Jste-li s touto nabídkou spokojeni, můžete nám zpět e-mailem naši nabídku potvrdit. Náš pracovník se Vám poté ozve na domluvení termínu, ve kterém přijede Váš plot přesně zaměřit a domluvit potřebné termíny a požadavky na započetí montáže.

Jak montáž probíhá?

Naše firma si v domluveném termínu naveze potřebný materiál a naši pracovníci započnou s výstavbou plotu. V co nejkratším termínu začínáme s terenními a vrtacími pracemi. Poté betonujeme sloupky a sloupkové brány. Poté nastává technologická odstávka nutná k vyzrání a zatvrdnutí betonu. Poté se naši pracovníci vrací k dokončení zámečnickych prací, napínání pletiva, eventuálně elektroinstalacím, osazováním motorů bran. Naši pracovníci jsou plně soběstační, po předání staveniště a domluvení detailů stavby plotu od Vás již vůbec nic nepotřebují. V garantovaném termínu stavbu plotu předají na základě předávacího protokolu. Samozdřejmě umožňujeme investorům dohled a případné dohody a drobné změny i v průběhu výstavby.

Jak dlouho stavba plotu trvá?

Počáteční termín vystavby stanovujeme na základě přání zákazníka. Umíme započít výstavbu i například tři dny od objednání (s expresnim příplatkem) nebo naopak s plánovaným termínem výstavby do 6 měsíců (se slevou z ceny montáže až 20%). Standartně začínáme s montáží do tří týdnů od objednání. Samotná výstavba trvá v závislosti na náročnosti zakázky mezi 14 dny až jedním měsícem. Přesné termíny jsou předem dány a stanoveny ve smlouvě o dílo, kterou uzavírá náš vedoucí stavby se zákazníkem a tato dohoda je pro nás závazná.

Co musím zařídit k výstavbě plotu?

V prvopočátcích musíte legislativně ošetřit Váš záměr stavby plotu. Standartně stačí provést registrační ohlášku na místně příslušném stavebním úřadu. Ovšem vzhledem k širokému pojetí definice „stavby plotu“, různých typů plotů, výšek, podezdívek, na některé stavby plotů požadují místní stavební úřady i jiné dokumenty. Proto se raději informujte, co konkrétně Váš stavební úřad bude vyžadovat a schvalovat. Pro samotnou montáž potřebujeme pouze oslovit správce zemních sítí, zda nevede v trase plotu jejich síť (voda, kanalizace, plyn, elektro). V případě, že ano, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.

 

Jaká je pro stavbu plotu daň z přidané hodnoty?

V případě pouze nákupu materiálu Vám jsme povinni napočítat DPH 21%, které odvedeme státu. V případě soukromé výstavby Vám na materiál i práci napočítáme snížené DPH 15%. V případě stavby pro firemní učely Vám napočítáme DPH 0% v režimu přenesené daňové povinosti, kdy Vy sami odvedete poté DPH 21% státu.

Jaká je záruční doba na dílo?

Na dílo poskytujeme standarně záruční dobu 5 let. Tato doba se vztahuje na dodané materiály a provedenou práci v souladu s řádným užíváním a údržbou plotu. Nevztahuje se na poškození hrubým násilím, vandalismus a škody způsobené nepředpokládatelnými vlivy (povodně, požáry, a podobně).